US Open 2024 - Ciekawy pojedynek Tiafoe vs Dimitrow

Emocjonujący pojedynek na US Open 2024 między Francesem Tiafoe a Grigorem Dimitrowem.

Tenis / 2024-09-04 8:40:0

Pierwszy set

Pierwszy set rozpoczął się obiecująco dla Tiafoe. Amerykanin dominował na korcie, zdobywając punkty jednym po drugim.

Drugi set i przełamanie

W drugim secie sytuacja zaczęła się zmieniać, a Dimitrow zaczął grać lepiej. Mimo to Tiafoe zdołał wygrać ten set, utrzymując przewagę.

Powrót Dimitrowa i tie-break

Dimitrow udowodnił, że potrafi wrócić do gry. Pokonał Tiafoe w tie-breaku drugiego seta, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa.

Ostateczne zwycięstwo Tiafoe

Tiafoe szybko odzyskał formę i nie pozwolił Dimitrowowi na łatwe zwycięstwo. Bułgar poddał mecz przy stanie 4:1 dla Tiafoe w czwartym secie.

Historia US Open

US Open od lat przyciąga fanów tenisa z całego świata. Ciekawe pojedynki i niespodzianki są tutaj normą. Tym razem mamy okazję obejrzeć emocjonujący mecz między Tiafoe a Dimitrowem.