Data: 2024-09-05 6:30:12

Dominacja Pogoni Szczecin w meczu ze Spartą Węgorzyno

Pogoń Szczecin pokazała swoją dominację, wygrywając mecz ze Spartą Węgorzyno 19:0.

Football / 2024-09-05 6:30:12

Impresywny rezultat

Podczas przerwy reprezentacyjnej zawodnicy Pogoni Szczecin postanowili rozegrać wyjątkowy sparing z drużyną A-Klasy, Spartą Węgorzyno, która obchodziła swoje 75-lecie istnienia. Spotkanie było dwuczęściowe, trwające po 35 minut. Już od samego początku Pogoń dała do zrozumienia, że nie zamierza odpuszczać rywalowi.

Imponujący wynik

Efthymios Koulouris otworzył wynik spotkania już w 7. minucie. Pięć minut później Pogoń zdobyła kolejne dwie bramki. Przerwa zakończyła się wynikiem 10:0 na korzyść Pogoni. Druga połowa meczu nie przyniosła żadnych zmian w dominacji Pogoni. Zespół zdobył kolejne dziewięć bramek, ostatecznie wygrywając 19:0. Na liście strzelców znalazło się aż ośmiu różnych zawodników, a najwięcej bramek zdobyli Koulouris i Korczakowski.

1. Jakie wyniki osiągnęła drużyna Pogoni Szczecin?

Pogoń Szczecin zanotowała cztery zwycięstwa, remis i dwie porażki w sezonie.