Data: 2024-09-06 8:35:15

Robert Lewandowski wysłał ważną wiadomość do polskich fanów

Robert Lewandowski wysłał ważną wiadomość do polskich kibiców po zwycięskim meczu z Szkocją. Pomimo kontuzji pleców, która zmusiła go do opuszczenia boiska w 72. minucie, kapitan Biało-Czerwonych zagrał znakomitą partię i strzelił decydującego gola z rzutu karnego. Jego bramka przypieczętowała zwycięstwo Polski 3:2 na słynnym Hampden Park w Glasgow.

Piłka nożna / 2024-09-06 8:35:15

Robert Lewandowski - ważna wiadomość dla polskich fanów

Podziękowania za wsparcie

Robert Lewandowski postanowił podziękować polskim kibicom za wsparcie po zwycięskim meczu...

1. Jaki jest znaczący przekaz Roberta Lewandowskiego do polskich fanów?