Powrót do aktualnosci
Data: 18.07.2023, 6:13

Niezapomniane zawody lekkoatletyczne na Śląskim stadionie

Relacja z niezwykłych zawodów lekkoatletycznych, które odbyły się na Stadionie Śląskim

Lekkoatletyka - 18.07.2023, 6:13

Niezapomniane zawody lekkoatletyczne na Śląskim stadionie

Rekordowe osiągnięcia i emocje na najwyższym poziomie

Jest wiele powodów, by uznać niedzielne zawody za niezwykle udane. Polska zajmuje pierwsze miejsce zarówno pod względem rezultatów, które padły na Stadionie Śląskim, jak również obsady poszczególnych konkurencji. To nie tylko jeden z niewielu mityngów, na którym poziom sportowy był równie wysoki co w przypadku innych imprez Diamentowej Ligi, ale również miejsce, gdzie publiczność mogła podziwiać cztery najlepsze wyniki lekkoatletyczne tego roku.

Rekordowe liczby i zachwycony marszałek śląski

Niedzielne zawody przyciągnęły na trybuny chorzowskiego stadionu 25 tysięcy kibiców. Wiele rekordów padło, zarówno kontynentowych, jak i kraju, a także powstało nowe rekordy imprezy. Marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski, wyraził swoje zachwyt nad frekwencją oraz znajomością dyscypliny przez polskich kibiców. Sprzedawanie biletów okazało się być strzałem w dziesiątkę, a to dowodzi, że lekkoatletyka ma wielu oddanych fanów w Polsce.

Obiecująca przyszłość i kolejne edycje memoriału

Organizatorzy oraz dyrektor sportowy mityngu obiecują, że kolejne edycje Memoriału Skolimowskiej będą jeszcze lepsze. Po sukcesie tegorocznej imprezy, która odbyła się na Śląskim stadionie, szykowane są już plany na kolejną jubileuszową edycję. Wspomnienia po zakończonym memoriale są pełne korzystnych emocji, a organizatorzy wdzięczni za wspaniałe uczucia jakie towarzyszyły zawodom.

Honka (Fin) - Tobol (Kaz)
Data: 20.07. 18:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.74
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.13%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com