Powrót do aktualnosci
Data: 18.07.2023, 9:3

Tour de France - niezapomniane emocje na trasie

Niesamowite wyścigi kolarskie, które porażają swoją intensywnością

Kolarze z całego świata spotykają się co roku, aby wziąć udział w jednym z najbardziej prestiżowych wyścigów kolarskich – Tour de France. To wydarzenie przyciąga ogromną uwagę zarówno fanów kolarstwa, jak i mediów sportowych.

Tour de France - niezapomniane emocje na trasie

Fabian Cancellara - król jazdy na czas

W trakcie Tour de France wielu zawodników walczy o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, ale to ci, którzy są dobrze przygotowani do rywalizacji indywidualnej na etapach jazdy na czas, mają większe szanse na sukces. Jednym z najbardziej utytułowanych kolarzy w tej specjalności jest Szwajcar Fabian Cancellara. Jego wyniki i technika jazdy na czas były obiektem podziwu dla całej branży kolarskiej.

Zmagania na górskich etapach

Jednak nie tylko jazda na czas decyduje o losach wyścigu Tour de France. Znaczna część trasy prowadzi przez malownicze tereny górskie, gdzie notuje się najbardziej efektowne etapy. Wspinaczki pod mityczne szczyty, jak na przykład Mont Ventoux czy Alpe d'Huez, są prawdziwymi wyzwaniami dla kolarzy. To właśnie tutaj decyduje się o zwycięzcach poszczególnych edycji i buduje legenda Tour de France.

One Knoxville - Union Omaha
Data: 19.07. 01:30
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.95
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.96%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com