Powrót do aktualnosci
Data: 18.07.2023, 11:13

Robert Lewandowski na plaży - trening i imponująca muskulatura

Napastnik Barcelony, Robert Lewandowski, po odnowieniu przysięgi małżeńskiej w Toskanii wraca do obowiązków. Na jednym ze swoich treningów kondycyjnych na plaży pokazał świetną formę i imponującą muskulaturę.

Piłkarz znany z wielu osiągnięć sportowych, postanowił zadbać o swoją kondycję podczas wakacji. Zdjęcie ukazuje Lewandowskiego wykonującego intensywny trening, co potwierdza jego determinację i zaangażowanie w rozwijanie swoich umiejętności.

Robert Lewandowski na plaży - trening i imponująca muskulatura

Trening kondycyjny na plaży

Lewandowski odbył trening kondycyjny na plaży, wykorzystując naturalne otoczenie do poprawy swojej formy fizycznej. Zdjęcie piłkarza obnażającego swoją imponującą muskulaturę zdobyło ogromną popularność w mediach społecznościowych.

Niezawodny Lewandowski

Fani nie szczędzą pochwał dla Lewandowskiego i jego profesionalizmu. Uważają go za jednego z najlepszych napastników na świecie. Jego imponująca forma fizyczna jest rezultatem ciężkiej pracy i regularnych treningów.

Przygotowania do nowych rozgrywek

Podczas swojego pobytu na plaży Robert Lewandowski skupi się również na przygotowaniach do nowego sezonu La Liga. Chce być w pełnej formie i na najwyższym poziomie, aby razem z drużyną Barcelony zdobyć kolejne mistrzostwo Hiszpanii.

West Ham (Eng) - Tottenham (Eng)
Data: 18.07. 12:00
Typ: Away
Kurs: 2.06
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 8.65%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com