Powrót do aktualnosci
Data: 18.07.2023, 14:53

Finały Ligi Narodów w siatkówce odbędą się w Gdańsku

Polska będzie jednym z ośmiu uczestników finałowego turnieju Ligi Narodów w siatkówce, który odbędzie się w Gdańsku. Zawody przyciągną najlepsze drużyny na świecie i będą rywalizować o prestiżowe medale.

SIATKÓWKA - 18.07.2023, 14:53

Finały Ligi Narodów w siatkówce odbędą się w Gdańsku

Polscy siatkarze gotowi do walki

Reprezentacja Polski ma za sobą ciężkie przygotowania do finałowego turnieju Ligi Narodów. Po nieobecności na ostatnim rozgrywanym turnieju w Filipinach, na którym zajęli średnią pozycję, siatkarze są dodatkowo zmotywowani, aby wykazać się przed krajową publicznością i zdobyć wysokie miejsce w klasyfikacji końcowej.

Gdańsk - stolica światowej siatkówki

Gdańsk od lat jest uważany za jedno z ważnych miast-organizatorów znaczących imprez sportowych. Tym razem miasto nadal potwierdza swoją renomę, organizując finały Ligi Narodów w siatkówce. To doskonała okazja dla fanów tego sportu, aby obejrzeć najlepsze zespoły rywalizujące o tytuł mistrza.

Polska kontra Brazylia w ćwierćfinale

Reprezentacja Polski spotka się z drużyną Brazylii w ćwierćfinale turnieju. To będzie bardzo emocjonujące starcie, obejmujące dwie bardziej utytułowane drużyny siatkarskie. Polscy zawodnicy będą musieli zaprezentować swoje umiejętności, aby pokonać silnych przeciwników i zdobyć awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Farnborough (Eng) - Aldershot (Eng)
Data: 18.07. 20:45
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.37
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 7.50%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com