Powrót do aktualnosci
Data: 18.07.2023, 18:11

Isinbajewa: Powrót do działalności po latach milczenia

Jelena Isinbajewa, rosyjska tyczkarka, ogłosiła powrót do aktywności po siedmiu latach milczenia. Ze słynnymi rekordami na koncie, sportowiec przyznał, że ponownie będzie działać dla rozwoju sportu i Ruchu Olimpijskiego.

Sport - Jelena Isinbajewa | 18 lipca 2023

Isinbajewa: Powrót do działalności po latach milczenia

Słynne rekordy i rola w Ruchu Olimpijskim

Jelena Isinbajewa, jedna z najbardziej utytułowanych tyczkarek w historii, zdecydowała się na powrót do działalności po długim okresie milczenia. Sportowiec zdobył trzy tytuły mistrza świata, dwukrotnie triumfował na igrzyskach olimpijskich i jako pierwsza kobieta pokonał barierę pięciu metrów. Jej rekord światowy wynoszący 5,06 m jest nadal niepobity.

Powrót dla rozwoju sportu

Isinbajewa ogłosiła, że powróci do aktywności, aby wspomóc rozwój sportu oraz działać na rzecz Ruchu Olimpijskiego. Jako członkini MKOl (Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego) będzie promować wartości olimpijskie i inicjatywy mające na celu rozwijanie różnych dyscyplin sportowych.

Postawa sportowca w mediach społecznościowych

Po zakończeniu kariery Jelena Isinbajewa ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Jednak teraz postanowiła ponownie wyjść na światło dzienne i podzielić się nowymi projektami oraz inicjatywami dotyczącymi świata sportu.

Pasja, zaangażowanie i osiągnięcia

Isinbajewa przez lata pokazywała pełne poświęcenie i determinację w sporcie. Jej rekordowe wyniki i wielokrotne triumfy przyczyniły się do wzrostu popularności lekkoatletyki. Powrót tyczkarki do działalności może przynieść wiele korzyści dla rozwoju dyscypliny i inspiracji dla młodych adeptów sportu.

Odcinanie się od kontrowersji

Isinbajewa, podkreśliła, że nie jest związana z rosyjską armią ani polityką. Jak stwierdziła: "Tytuły, o których mowa, są tylko symbolem." Sportowiec oddala się od kontrowersji i skupia na pozytywnych aspektach swojej działalności.

Pamiętajcie, zazdrość niszczy

Na koniec Jelena Isinbajewa podkreśliła ważność unikania zazdrości i skoordynowanego rozwoju. Jej słowa wskazują na chęć promowania wartości sportowych oraz inspirowania innych do osiągania sukcesów.

Finland W - Scotland W
Data: 18.07. 18:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.15
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 14.55%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com