Powrót do aktualnosci
Data: 18.07.2023, 18:11

Sukces polskiej siatkówki - Polska na podium Ligi Narodów

Reprezentacja Polski odniosła sukces w rozgrywkach Ligi Narodów, zajmując trzecie miejsce.

Volleyball - 18.07.2023

Sukces polskiej siatkówki - Polska na podium Ligi Narodów

Historia sukcesu

Polkiporadziły sobie świetnie w fazie grupowej turnieju i awansowały do fazy pucharowej jako jedna z najlepszych drużyn. W finałowym starciu zmierzyły się z rywalkami zaciętym meczem, który zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść polskiego zespołu. To znakomity rezultat, biorąc pod uwagę konkurencję w Lidze Narodów i poziom sportowy przeciwniczek.

Wsparcie dla reprezentacji

Fani siatkówki przyczynili się do sukcesu polskiej drużyny poprzez swoje wsparcie, jakie okazywali podczas całego turnieju. Wielkie podziękowania należą się im za dodatkową motywację oraz stworzenie niesamowitej atmosfery na trybunach. Siatkarki czuły się docenione i dopingowane przez kibiców, co miało wpływ na ich postawę na boisku.

Cele na przyszłość

Zespół narodowy ma jeszcze wiele ważnych celów do osiągnięcia. Mimo, że zdobył brązowy medal Ligi Narodów, to jest to dopiero początek sezonu. Reprezentacja Polski zamierza dalej się rozwijać i poprawiać swoje wyniki, by być jeszcze bardziej konkurencyjna na arenie międzynarodowej. Trener oraz zawodniczki są zmotywowane do ciężkiej pracy i dążenia do kolejnych sukcesów.

Finland W - Scotland W
Data: 18.07. 18:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.15
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 14.55%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com