Powrót do aktualnosci
Data: 18.07.2023, 18:12

Transfer Sensacji! Młody napastnik zmienia barwy klubowe

Serba jest łączony z PSG, ale fani nie są z tego powodu zadowoleni.

Juventus - PSG, 18 lipca 2023

Transfer Sensacji! Młody napastnik zmienia barwy klubowe

Serba, Dušan Vlahović, od pewnego czasu jest łączony ze znakomitym francuskim klubem PSG. Według doniesień mediów, trwają już negocjacje w sprawie przyszłego transferu Serba do Paryża. Gdyby ten ruch rzeczywiście doszedł do skutku, byłby to jeden z najciekawszych transferów na europejskim rynku piłkarskim.

Jednakże, pojawiły się pewne kontrowersje związane z możliwością przybycia Vlahovicia do PSG. Zapaleni fani klubu nie widzą Serba w swoim składzie i wyrazili to publicznie. Przed stadionem mistrzów Francji zawisł transparent o sugestywnej treści: 'Vlahović, jeśli przyjdziesz, obetniemy ci trzy palce'.

Ta kontrowersja wynika z sytuacji, jaka miała miejsce po jednym z meczów reprezentacji Serbii. Wtedy Vlahović na zdjęciach pokazał koszulkę z mapą Serbii, której obszar obejmowało również Kosowo. Dodatkowo piłkarz Juventusu zrobił polityczny gest trzymając trzy palce jako serbski salut, symbolizujący serbskie zwycięstwo.

Dušan Vlahović dołączył do Juventus Turyn z Fiorentiny w styczniu 2022 roku za kwotę ponad 80 milionów euro. Jednakże młody napastnik nie spełnił pokładanych w nim nadziei. W minionym sezonie rozegrał 42 mecze dla Starej Damy i zdobył tylko 14 bramek.

Przyszłość Vlahovicia wciąż jest niepewna, ale na pewno wiele osób interesuje gdzie trafi. Czy Serba zobaczymy w PSG? Przekonamy się wkrótce.

Finland W - Scotland W
Data: 18.07. 18:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.15
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 14.55%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com