Powrót do aktualnosci
Data: 18.07.2023, 18:14

Tour de France: Zawody kolarskie od startu do mety

Przeczytaj o emocjonujących zawodach Tour de France, które można śledzić na żywo w Eurosporcie i Playerze. Sprawdź aktualne rankingi oraz kolejne etapy rywalizacji.

Kolarstwo - Tour de France

Tour de France: Zawody kolarskie od startu do mety

Trasa i rywalizacja Tour de France

Tour de France to jeden z najważniejszych wyścigów kolarskich na świecie. Organizowany corocznie od ponad stu lat, przyciąga uwagę zarówno profesjonalnych kolarzy, jak i fanów tego sportu. Wielka Pętla, jak nazywana jest ta trasa, składa się z wielu etapów o różnej długości i charakterze terenu.

Rywalizacja na etapie jazdy indywidualnej na czas

Jeden z najważniejszych etapów Tour de France to jazda indywidualna na czas. Wartość tego etapu polega na tym, że kolarze muszą dać z siebie wszystko, by jak najszybciej pokonać trasę o zmiennej długości i nachyleniu. Zawodnicy rywalizują ze sobą i z własnymi ograniczeniami, starając się osiągnąć jak najlepszy wynik. To emocjonująca część wyścigu, która często decyduje o klasyfikacji generalnej.

Aktualne zawody i transmisja

Aktualnie Tour de France można oglądać na żywo w Eurosporcie oraz Playerze. Nadawane są również relacje z trasy, które umożliwiają śledzenie emocjonujących momentów rywalizacji.

Austria Vienna (Aut) - Aris (Cyp)
Data: 18.07. 18:00
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.83
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 8.57%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com