Powrót do aktualnosci
Data: 18.07.2023, 18:15

Tour de France - Trzy tygodnie rywalizacji na najwyższym poziomie

Trzy tygodnie emocji, pasji i niezwykłej sportowej rywalizacji. Tego właśnie możemy spodziewać się podczas nadchodzącego Tour de France.

Kolarstwo - 23 lipca 2023

Tour de France - Trzy tygodnie rywalizacji na najwyższym poziomie

Tydzień pełen niesamowitych emocji i ciężkiej walki

Przed nami kolejna edycja Tour de France - jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wyścigów kolarskich na świecie. Wydarzenie to przyciąga uwagę zarówno pasjonatów kolarstwa, jak i całej rzeszy fanów sportu.

Historia Tour de France - odzwierciedlenie pasji i determinacji

Tour de France to nie tylko zwykły wyścig. To spektakularne widowisko pełne emocji, które przez lata podbija serca milionów widzów na całym świecie. Historia tego wydarzenia sięga ponad stulecia wstecz i jest bogata w wiele legendarnych chwil i niesamowitych osiągnięć.

Najwięksi faworyci tegorocznego wyścigu

Na starcie tej edycji Tour de France pojawią się największe gwiazdy światowego kolarstwa. Wielu ekspertów wskazuje kilku zawodników jako głównych kandydatów do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej.

Doniosłe etapy i piękne krajobrazy

Trasa Tour de France nie tylko oferuje ekscytującą rywalizację, ale także zapiera dech w piersiach krajobrazami. Kolarze będą mieli okazję podziwiać malownicze góry, urokliwe wsie i urok francuskiej ziemi.

Zakończenie wielkiej przygody na Polach Elizejskich

Finisz tego emocjonującego wyścigu odbędzie się na Polach Elizejskich w Paryżu. To jedno z najbardziej prestiżowych miejsc dla kolarzy, którzy pragną zdobyć to wyjątkowe zwycięstwo.

Rekordy do pobicia i nowe legendy do stworzenia

Podczas Tour de France mogą zostać pobite rekordy, a nowe legendy mogą powstać. Wierzymy, że będzie to niezapomniane wydarzenie, które dostarczy wiele sportowych emocji i wrażeń.

Austria Vienna (Aut) - Aris (Cyp)
Data: 18.07. 18:00
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.83
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 8.57%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com