Powrót do aktualnosci
Data: 2023-07-19 7:1:5

Kontrowersje podczas meczu tenisowego

W jednym z ostatnich meczów doszło do kontrowersyjnej sytuacji, która wstrząsnęła środowiskiem tenisowym. Młodsza zawodniczka i sędzia nieustannie krzyżowali argumenty, co ostatecznie doprowadziło do decyzji większości się nie spodobało.

Tenis / 19 lipca 2023

Kontrowersje podczas meczu tenisowego

Dyskusja na korcie

Przeciwniczką doświadczonej Chinki była o wiele lat młodsza reprezentantka gospodarzy Amarissa Toth. Do sytuacji, która okazała się być potem początkiem końca spotkania, doszło w jedenastym gemie pierwszego seta, przy stanie 5:5.

Kontrowersje na korcie

Shuai cieszyła się z objęcia prowadzenia 30-0 przez uderzenie piłki. Jednak sędzia liniowy wskazał, że piłka wyszła poza kort. Zawodniczka poprosiła o sprawdzenie śladu przez głównego arbitra.

Dyskusja nie przyniosła rezultatu

Po sprawdzeniu powtórki wideo okazało się, że Shuai trafiła w linię i zdobyła punkt. Mimo to, decyzja sędziego była kontrowersyjna i utrzymał swoje stanowisko.

Walka na korcie i śmieszne sytuacje

Zawodniczka nie odpuszczała i domagała się, aby nie zacierać śladu. Poprosiła o pojawienie się supervisora. Niestety, ten nie wychodził na kort. Mecz wznowiono, jednak atmosfera pozostała napięta.

Nieoczekiwany finał meczu

Sytuacja na korcie wpływała negatywnie na emocje zawodniczki. Z każdą chwilą stawała się coraz bardziej sfrustrowana. W pewnym momencie podjęła ostateczną decyzję - odmówiła kontynuowania gry.

Kontrowersyjna reakcja rywalki

Kiedy Shuai podała rękę rywalce, ta uniosła ją w geście triumfu. Był to moment, który spotkał się z dezaprobatą ze strony publiczności.

Larne (Nir) - HJK (Fin)
Data: 19.07. 20:30
Typ: Away
Kurs: 2.4
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 6.34%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com