Powrót do aktualnosci
Data: 2023-07-19 7:21:5

Szokujące zdarzenie na kortach tenisowych

Niezwykłe wydarzenie miało miejsce podczas meczu tenisowego.

Tennis - 19 lipca 2023

Szokujące zdarzenie na kortach tenisowych

Podczas niedawnego spotkania tenisistek doszło do niebywałej sytuacji, która wstrząsnęła publicznością. Przebieg spotkania oraz atmosfera na korcie skłoniły jedną z zawodniczek do podjęcia drastycznej decyzji.

Kontrowersje od początku

Już jedenasty gem pierwszego seta dostarczył widzom i zawodniczkom wielu emocji. Chinka, Shuai, przeżywała chwile radości, myśląc, że zdobyła punkt. Niestety sędzia liniowy wskazał, że piłka wyszła poza kort. Zawodniczka zdecydowała się na sprawdzenie śladu przez głównego arbitra.

Decyzja była dla niej dotkliwa, gdyż okazało się, że miała rację - piłka dotknęła linii. Mimo próśb o zmianę decyzji, sędzia utrzymał swoje stanowisko. To wywołało kolejne emocje i dyskusje na korcie.

Atmosfera napięta

W czasie trwania meczu atmosfera stawała się coraz bardziej spięta. Publiczność skandowała oraz wyśmiewała Chinkę za jej reakcje. W pewnym momencie rywalka, Amarissa Toth, postanowiła dodatkowo podgrzać sytuację i zatrzeć ślad zostawiony przez piłkę. To było ostatnie kroplą, która przelała czarę goryczy dla Shuai.

Przekonana, że tenisistka zachowuje się bezklasowo, Shuai poprosiła o przerwę na konsultacje z fizjoterapeutą. Jednak, po chwili bezradności i łez, podjęła drastyczną decyzję - poddanie meczu. Choćby w tym momencie oczekiwała na wiele od swojej rywalki i sportowej postawy.

Reakcja publiczności

Opuściwszy kort, Shuai została żegnana gwizdami przez zgromadzoną publiczność. Jej dramatyczne gesty nie zmieniły zdania kibiców na temat całego zdarzenia. To niezwykłe zajście odbije się szerokim echem w świecie tenisa, a jego długotrwałe konsekwencje ciężko jeszcze przewidzieć.

Larne (Nir) - HJK (Fin)
Data: 19.07. 20:30
Typ: Away
Kurs: 2.4
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 5.85%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com