Powrót do aktualnosci
Data: 2023-07-19 11:16:5

Brazylijczycy mogą oglądać mecze kobiecej reprezentacji dzięki elastycznym godzinom pracy

Rząd Brazylii wprowadza zmiany w godzinach pracy, aby umożliwić pracownikom oglądanie meczów kobiecej reprezentacji kraju w piłce nożnej.

Piłkarskie zmagania Canarinhos odbywają się w Australii i Nowej Zelandii, co powoduje różnicę czasową. Aby zapewnić brazylijskim fanom możliwość obejrzenia tych spotkań, rząd wprowadza zmiany w elastycznych godzinach pracy.

Brazylijczycy mogą oglądać mecze kobiecej reprezentacji dzięki elastycznym godzinom pracy

Elastyczne godziny pracy

Nowe przepisy umożliwiają pracownikom przyjście do pracy dwie godziny po zakończeniu ostatniego gwizdka meczu. Jeśli spotkanie zaczyna się o 7:30, to czas pracy rozpoczyna się o 11:00. Natomiast jeśli pierwszy gwizdek pada o 8:00, to godzina rozpoczęcia pracy jest ustalona na 12:00.

Mecze kobiecej reprezentacji Brazylii

Brazylijki zmierzą się w grupie F z drużynami Panama w Adelajdzie, Francją w Brisbane oraz Jamajką w Melbourne. Te ważne mecze mogą być emocjonujące dla fanek i fanów piłki nożnej w całym kraju.

Nowa Zelandia i Australia mają różnicę czasową względem Brazylii, co oznacza, że mecze kobiecej reprezentacji odbywają się wcześnie rano czasu brazylijskiego. Dzięki elastycznym godzinom pracy, mieszkańcy będą mogli zegnać swoje ulubione zawodniczki i drużynki.

Kobieca piłka nożna w Brazylii

Od kilku lat piłka nożna kobiet zyskuje na popularności w Brazylii. Sukcesy reprezentacji oraz indywidualne osiągnięcia graczy przyczyniają się do rosnącego zainteresowania tym sportem wśród kobiet i mężczyzn.

Brazylia ma wielką tradycję w piłce nożnej, zarówno wśród mężczyzn, jak i wśród kobiet. Zawodniczki reprezentacji są często uważane za wzór do naśladowania dla młodych adeptek futbolu, a ich występy na międzynarodowej arenie budzą dumę całego narodu.

Dzięki elastycznym godzinom pracy, fani piłki nożnej będą mogli uczestniczyć w emocjonujących meczach kobiecej reprezentacji Brazylii i kibicować swoim ulubionym zawodniczkom. To duża zmiana dla mieszkańców kraju i sposób na promowanie sportu oraz reprezentacji narodowej.

Zainteresowanie piłką nożną wśród kobiet stale rośnie zarówno na poziomie amatorskim, jak i profesjonalnym. Dzisiejsze decyzje rządu Brazilii pokazują zaangażowanie w rozwój tego sportu i wsparcie dla drużyny narodowej w ich zmaganiach na arenie międzynarodowej.

Estoril (Por) - Sheffield Utd (Eng)
Data: 19.07. 20:30
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.44
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 8.16%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com