Powrót do aktualnosci
Data: 2023-07-19 17:6:22

Kontrowersje po tragicznym meczu Toth i Shuai

Przeczytaj o wydarzeniach, które miały miejsce podczas spotkania tenisowego pomiędzy Amarissą Kiara Toth a Shuai Liu.

Tenis / Chiny - 19 lipca 2023 r. | Fot. Shutterstock

Kontrowersje po tragicznym meczu Toth i Shuai

Szkoda sportowej rywalizacji

Tragiczne zakończenie meczu wzbudziło wiele kontrowersji. Spotkanie Shuai (45. WTA) z Amarissą Kiarą Toth (548. WTA) nie potrwało nawet jednego seta. Jednak jego przebieg zasługuje na szczególną uwagę.

Błędna decyzja sędziowska i reakcje kibiców

Podczas meczu doszło do przesądzającej momentu sytuacji, która skłoniła Shuai do opuszczenia kortu w łzach. Sędzia podjął kontrowersyjną decyzję, której konsekwencje były druzgocące dla zawodniczki. Jednak jeszcze większe poruszenie wywołały zachowanie rywalki oraz zachowanie publiczności. Amarissa Kiara Toth nie tylko zatarła ślady spornej piłki, mimo próśb o nieruszanie jej, ale także ekspresyjnie okazywała radość z odniesionego zwycięstwa w bardzo niestandardowy sposób.

Reakcje na kontrowersyjne wydarzenia

Opinie na temat tych wydarzeń są podzielone. Węgierscy kibice i media starają się bronić swojej zawodniczki, argumentując, że Amarissa Kiara Toth miała powody do radości z odniesionego zwycięstwa ze względu na to, że stoczyła wyrównany mecz z rywalką bardziej utytułowaną. Niektóre światowe media również doceniły jej osiągnięcie, co wpisało Budapeszt na tenisową mapę świata.

Kolejna runda dla Amarissy Kiary Toth

W kolejnej rundzie turnieju WTA Amarissa Kiara Toth zmierzy się z Ukrainką Kateryną Baindl (100. WTA). Ciekawe czy młoda węgierska tenisistka pokaże się z jeszcze lepszej strony i potwierdzi swoją dobrą formę.

Salford (Eng) - West Brom (Eng)
Data: 19.07. 20:45
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.18
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 5.54%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com