Powrót do aktualnosci
Data: 2023-07-19 21:56:6

Dramatyczne pojedynki w ćwierćfinałach Ligi Narodów siatkarzy

Przeczytaj relację z emocjonujących meczów ćwierćfinałowych Ligi Narodów siatkarzy.

Volleyball - 19 lipca 2023 r.

Dramatyczne pojedynki w ćwierćfinałach Ligi Narodów siatkarzy

Francja vs. USA - wynik 3:2

Siatkarze ze Stanów Zjednoczonych odnieśli zwycięstwo w dramatycznym meczu przeciwko drużynie Francji. W pierwszych dwóch setach Amerykanie zdominowali boisko, jednak Trójkolorowi nie poddali się i dzięki zmianom personalnym w trzecim secie doprowadzili do tie-breaka. Niestety dla Francji, to zawodnicy z USA zachowali zimne serca i utrzymali przewagę na koniec meczu.

Włochy vs. Argentyna - wynik 3:0

W drugim spotkaniu kwartfinałowym Włosi pewnie pokonali reprezentację Argentyny. Mecz był jednostronny i miał niewiele historii, ponieważ Włosi kontrolowali grę od samego początku, nie pozostawiając dużo szans rywalom. To zwycięstwo pozwoliło im awansować do kolejnej fazy turnieju z wysokimi perspektywami na dalszy sukces.

Polska vs. Brazylia - mecz o półfinał

Biało-Czerwoni staną do walki z drużyną Brazylii, aby zdobyć miejsce w półfinale. Spotkanie to zapowiada się jako niezwykle emocjonujące, ponieważ obie reprezentacje mają silne składy i dążą do osiągnięcia sukcesów na międzynarodowej arenie siatkarskiej.

Japonia vs. Słowenia - walka o awans

Japończycy zmierzą się ze słoweńską ekipą, w której postawili wysokie cele na turnieju Ligi Narodów. Obie drużyny będą walczyć z determinacją, aby przejść do kolejnego etapu rywalizacji.

Bohemians - Shelbourne
Data: 21.07. 20:45
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.8
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 5.19%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com