Powrót do aktualnosci
Data: 2023-07-20 9:41:5

Tour de France 2023 - Zobacz transmisję na żywo w Eurosporcie

Oglądaj najważniejsze etapy Tour de France 2023 na żywo w Eurosporcie. Śledź rywalizację najlepszych kolarzy świata i emocjonuj się ich walką o zwycięstwo.

Cycling - 2023-07-20 9:41:5

Tour de France 2023 - Zobacz transmisję na żywo w Eurosporcie

Pogaczar z trudnościami w walce o zwycięstwo

Tour de France 2023 to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie kolarstwa. Tym razem rywalizacja okazała się niezwykle trudna dla jednego z głównych faworytów - Tadeja Pogaczara.

Pechowy upadek i trudności na trasie

Tour de France to wielkie wyzwanie dla każdego kolarza, jednak dla Pogaczara było to szczególnie trudne etapy. Młody Słoweniec zmagał się z problemami już od początku rywalizacji.

Niezapomniane emocje podczas cyklu transmisji

Eurosport przygotował dla swoich widzów pełną gamę emocji. Podczas transmitowania Tour de France 2023 będzie można obserwować najbardziej ekscytujące momenty z całej rywalizacji.

Zachwyceni pięknem francuskich krajobrazów

Wzdłuż tras Tour de France 2023 rowerzyści będą mieli okazję podziwiać malownicze krajobrazy Francji. To nie tylko rywalizacja sportowa, ale też wyjątkowa gratka dla miłośników przyrody.

Zaplanuj swój czas na pełne emocji transmisje

Tour de France to prawdziwe święto kolarstwa. Nie przegap żadnego etapu i zobacz największe gwiazdy tego sportu w akcji. Włącz Eurosport i ciesz się relacjami na żywo!

Honka (Fin) - Tobol (Kaz)
Data: 20.07. 18:00
Typ: 1X
Kurs: 1.48
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 6.51%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com