Powrót do aktualnosci
Data: 2023-07-20 11:21:9

Tour de France 2023 - Najważniejsza etapówka dla kolarzy na świecie

Czym jest Tour de France i jak oglądać wyścig na żywo? Sprawdź szczegóły!

Kolarstwo / Francja - 2023-07-20 11:21:9

Tour de France 2023 - Najważniejsza etapówka dla kolarzy na świecie

Magiczna uczta dla miłośników dwóch kółek

Tour de France to niezwykle prestiżowy wyścig kolarski, który odbywa się corocznie w lipcu we Francji. Jest uznawany za jedną z najtrudniejszych imprez sportowych na świecie oraz jedno z wielkich triumfów kolarskich. Przez ponad trzy tygodnie najwięksi profesjonaliści w dziedzinie kolarstwa drogowego rywalizują o żółtą koszulkę lidera.

Transmisja na żywo z wyścigu

Jeśli chcesz być na bieżąco z Tour de France i śledzić emocje związane z tym prestiżowym wyścigiem, to koniecznie musisz obejrzeć transmisję na żywo. Eurosport oraz Eurosport Extra są oficjalnymi nadawcami tego wielkiego eventu, a dzięki Playerowi możesz łatwo oglądać go online. Zaplanowany 17. etap zwany królewskim, będzie świetną okazją do śledzenia zmagań najlepszych zawodników kolarskich.

Niezwykłe emocje podczas Col de la Loze

Tegoroczna edycja Tour de France była niezwykle zażarta i trudna dla uczestników. Szczególnie trudności sprawił etap na Col de la Loze, gdzie nawet wielka gwiazda kolarstwa, Tadej Pogacar z UAE Emirates Team, borykał się z problemami. Pomimo to, ciężko pracujący Michał Kwiatkowski ukończył ten wymagający odcinek na 18. miejscu, pokonując blisko siedem tysięcy metrów przewyższenia.

Przygotuj się na widowiskowe finały

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem kolarstwa, czy też interesuje Cię sport i emocje, Tour de France dostarcza niezapomniane wrażenia. Trasa wyścigu wiedzie przez malownicze francuskie krajobrazy, góry oraz znane miasta. Duże znaczenie ma także rywalizacja o poszczególne koszulki, takie jak żółta, zielona czy biała, co tylko podkręca atmosferę emocji.

Australia W - Ireland W
Data: 20.07. 12:00
Typ: Away 1.5
Kurs: 1.83
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 12.23%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com