Powrót do aktualnosci
Data: 2023-07-20 17:51:20

Ołeksandr Usyk - pięściarz na boisku

Przekonaj się o niecodziennym splocie losów sportowych w wydaniu Ołeksandra Usyka, który postanowił spróbować swoich sił również na boisku.

Boxing / Ukraina - 20 lipca 2023

Some image

Debiut w barwach Polissii

36-letni bokser już za sobą ma debiut w barwach klubu beniaminka ukraińskiej ekstraklasy. Podczas przygotowań do rundy wiosennej ekipy z Żytomierza, Usyk miał okazję rozegrać kwadrans w towarzyskim meczu z Weresem Równe. Mimo ograniczonej roli na boisku, jego drużyna zdołała wygrać tamto spotkanie 2:1.

Szansa na debiut w ekstraklasie

Ołeksandr Usyk już niebawem będzie miał szansę na swoje pierwsze oficjalne występy w ramach ukraińskiej ekstraklasy. Jego zespół Polissia pod koniec lipca zmierzy się właśnie z Weresem. Jednakże, ze względu na przygotowania do obrony tytułów mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA, WBO i IBF, prawdopodobieństwo udziału boksera w tej konkretnie rywalizacji jest niewielkie.

Walka o pasy na Stadionie Miejskim we Wrocławiu

26 sierpnia Ołeksandr Usyk stanie przed kolejnym potężnym wyzwaniem. Tym razem na ringu stawi mu się brytyjski pięściarz Daniel Dubois. Całe starcie odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu i zostanie zapamiętane jako niecodzienny spektakl sportowy, w którym bokser zmierzy się z silnym rywalem.

Podsumowując, Ołeksandr Usyk postanowił spróbować swoich sił na boisku, choć nadal utrzymuje wysokie aspiracje w świecie boksu. Jego debiut w barwach Polissii oraz zbliżająca się walka z Danielem Duboisem czynią go jedną z najważniejszych postaci zarówno w futbolu, jak i w światowej bokserskiej branży.

RFS (Lat) - Makedonija GP (Mkd)
Data: 20.07. 17:30
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.72
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 5.88%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com