Powrót do aktualnosci
Data: 12.07.2023, 12:22

Mural na powitanie Messiego w Miami

Właściciele klubu Inter Miami przygotowują mural na powitanie nowego zawodnika - Lionela Messiego.

Inter Miami - Data: 12 lipca 2023

Mural na powitanie Messiego w Miami

Debiut Messi w barwach Inter Miami

Lionel Messi, jeden z największych piłkarzy na świecie, właśnie dołączył do klubu Inter Miami. Wszyscy fani drużyny są podekscytowani tą wiadomością i postanowili przedstawić swój entuzjazm poprzez stworzenie specjalnego murale dla Argentyńczyka.

Historyczne osiągnięcia Messiego w reprezentacji Argentyny

Lionel Messi zadebiutował w kadrze narodowej Argentyny w 2005 roku i od tego czasu rozegrał wiele spotkań, zdobywając liczne bramki. Przez lata był bliski wygrania ważnych trofeów, a dopiero niedawno udało mu się zdobyć Mistrzostwo Świata oraz Copa America.

Znaczenie dla Messiego gry w drużynie narodowej

Lionel Messi wielokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego gra w reprezentacji Argentyny. Pomimo trudności, które towarzyszyły mu na początku kariery, teraz cieszy się ze zwycięstw i sukcesów razem z kolegami z drużyny.

Co przyniesie przyszłość?

Nie wiadomo jeszcze, przez ile lat Lionel Messi będzie występował w reprezentacji Argentyny. Jednak na razie skupia się na teraźniejszości i radości z gry w piłkę nożną. Jego talent, determinacja i umiejętności są nadal niezwykłe, dlatego możemy spodziewać się dalszych sukcesów.

SportBC.com