Powrót do aktualnosci
Data: 12.07.2023, 12:50

Kariera Kalvina Phillipsa w Manchesterze City - trudności i sukcesy

Kalvin Phillips, pomocnik Manchesteru City, opowiada o swoich trudnościach podczas pierwszego sezonu w klubie oraz o początkach drogi, która doprowadziła go do obecnego miejsca na piłkarskiej scenie.

Piłka nożna / Anglia - Data: 7 sierpnia 2024

Kariera Kalvina Phillipsa w Manchesterze City - trudności i sukcesy

Początek trudnej drogi

Przenosiny z Leeds do Manchesteru City nie okazały się łatwe dla Kalvina Phillipsa. Pomocnik ten zmagał się zarówno z kontuzją, jak i decyzjami sztabu szkoleniowego związanymi z jego użyciem na boisku.

Wsparcie Marcelo Bielsy

W trudnych chwilach Phillips postanowił skonsultować swoje problemy z byłym trenerem Marcelo Bielsą, pod którego przywództwem grał w Leeds United. Argentyński szkoleniowiec udzielił mu niezbędnej rady i wsparcia, co pozwoliło mu odzyskać pewność siebie.

[...]

Przekonanie Pepa Guardioli i sukcesy

Mocny charakter Kalvina Phillpsa oraz ciężka praca przyniosły efekty, które ostatecznie zaowocowały zdobyciem przez Manchester City historycznego potrójnego tytułu. Pomocnik ten pokonał liczne przeciwności i jest gotowy na nowe wyzwania!

[...]

Podsumowanie drogi Kalvina Phillipsa

Kariera Kalvina Phillipsa jest doskonałym przykładem tego, jak ciężka praca i determinacja mogą wynieść piłkarza na sam szczyt. Ten młody zawodnik udowadnia, że z kluczowymi cechami takimi jak wytrwałość, pozytywne podejście i wsparcie bliskich można osiągnąć sukces w świecie sportu.

SportBC.com