Powrót do aktualnosci
Data: 2023-11-21 6:21:40

Anna Lewandowska - Tańcząca bizneswoman

Poznaj historię Anny Lewandowskiej - żony Roberta Lewandowskiego, która rozwija swoje biznesy i pasję do tańca bachaty w Barcelonie.

Sport / 2023-11-21 6:21:40

Anna Lewandowska - Tańcząca bizneswoman

Pasja w Barcelonie

Anna Lewandowska, żona kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego, jest nie tylko popularną celebrytką, ale także przedsiębiorczą kobietą. Po przenosinach do Barcelony, gdzie mąż gra w miejscowym klubie piłkarskim, Anna zaczęła rozwijać swoje różnorodne biznesy. Nie zapomina jednak o pasji, jaką jest dla niej tańczenie bachaty.

Riposta dla hejterów

W mediach społecznościowych regularnie pokazuje postępy w nauce tańca, ale niestety nie wszyscy są w stanie docenić jej talent i pojawiają się negatywne komentarze. Pewnego dnia żądni rewanżu hejterzy doczekali się zaskakującej riposty ze strony Lewandowskiej.

Odpowiedź w stylu Hołowni

Sportswomenka, zamiast złościć się czy zignorować hejterów, postanowiła odpowiedzieć im w niezwykle zabawny i inteligentny sposób. Wykorzystała w tym celu słynne wystąpienie Szymona Hołowni, nowego marszałka Sejmu, który podczas swoich pierwszych obrad pouczał polityków PiS-u, że powinni być bardziej oryginalni w krytyce.

Lekcje tańca bachaty

Anna Lewandowska udostępniła na swoim profilu na TikToku wideo, w którym dubbingowała Hołownię, używając jego słów jako odpowiedź na negatywne komentarze. Wywołało to ogromne zainteresowanie i radość internautów, którzy docenili jej poczucie humoru i dystans do własnej osoby.

Dystans i rozwój

"Warto być bardziej oryginalnymi", mówiła Lewandowska, a następnie pytając swoich krytyków, czy powinna wrzucić kolejny taniec. Jej riposta rozbawiła wszystkich i wywołała falę pozytywnych komentarzy.

Biznes w Barcelonie

Anna Lewandowska udowodniła w ten sposób, że nie tylko nie przejmuje się hejterami, ale także ma ogromny dystans do siebie samej. Nie zamierza rezygnować z bachaty i wciąż rozwija swoje umiejętności taneczne.

Lekcje taneczne

Ponadto, Lewandowska nie spoczęła na laurach i otworzyła kolejny biznes w Barcelonie. Niezależnie od tego, ile negatywnych komentarzy otrzymuje, kontynuuje swoją pasję i jest gotowa do dalszego rozwoju.

Zajęcia na świeżym powietrzu

Ostatnio zorganizowała płatne lekcje tańca bachaty na świeżym powietrzu, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. To świetna okazja dla fanów tego tańca, aby uczyć się od samej Anny Lewandowskiej i poprawić swoje umiejętności.

Pasja i biznes

Widać więc, że żona kapitana reprezentacji Polski nie tylko angażuje się w biznesowe przedsięwzięcia, ale także utrzymuje swoje zainteresowania i pasje. Anna Lewandowska jest doskonałym przykładem dla wszystkich, którzy chcą połączyć swoje pasje z sukcesem w biznesie.

Germany U17 - USA U17
Data: 21.11. 09:30
Typ: Away 1.5
Kurs: 1.9
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 5.28%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Co robi Anna Lewandowska w Barcelonie?

Rozwija swoje biznesy i uczestniczy w lekcjach tańca bachaty.

2. Jak Anna Lewandowska odpowiedziała na negatywne komentarze?

Wykorzystała słowa Szymona Hołowni, dubbingując go w swoim wideo na TikToku.

3. Czy Anna Lewandowska przejmuje się hejterami?

Nie, ma ogromny dystans do ich negatywnych komentarzy.

4. Jakie biznesy otworzyła Anna Lewandowska w Barcelonie?

Organizuje płatne lekcje tańca bachaty na świeżym powietrzu.

SportBC.com