Powrót do aktualnosci
Data: 2023-11-21 10:51:41

Tomasz Kędziora - niesamowita determinacja i poświęcenie

Artykuł opisujący niesamowitą determinację i poświęcenie Tomasz Kędziory w grze dla reprezentacji

Piłka nożna / 2023-11-21 10:51:41

Tomasz Kędziora - niesamowita determinacja i poświęcenie

Niesamowita determinacja

Reprezentacja Polski przygotowuje się do towarzyskiego meczu z Łotwą, jednak przed tym spotkaniem selekcjoner Michał Probierz zaskoczył wszystkich. Na konferencji prasowej ujawnił, że jeden z zawodników, który ostatnio często grał w podstawowym składzie, był kontuzjowany. Mowa tu o obrońcy Tomasz Kędziorze.

Kontuzja Tomasz Kędziory

Okazuje się, że po październikowym zgrupowaniu Kędziora doznał poważnej kontuzji nogi, ale mimo to nie zrezygnował z gry nawet w klubie. Selekcjoner przyznał, że Kędziora nie tylko zagrał kilka spotkań w klubie, ale również wystąpił w reprezentacji, aby kontynuować swoją grę w kadrze.

Postawa Kędziory

Niewątpliwie postawa Kędziory godna jest podziwu. Gracz zagrał nawet w trzech meczach z łamaną nogą w barwach klubu PAOK Saloniki. Przez pełne 90 minut pojawił się na boisku w trzech Ligowych spotkaniach, a także wystąpił w Lidze Konferencji Europy przeciwko Aberdeen, choć tylko przez osiem minut. Ta determinacja naprawdę zasługuje na uznanie. Nic więc dziwnego, że Probierz podkreślił postawę Kędziory na konferencji prasowej.

Poświęcenie dla reprezentacji

Warto również wspomnieć o fakcie, że Kędziora na ostatnim zgrupowaniu reprezentacyjnym grał mimo złamanej nogi. Wydaje się nieprawdopodobne, że gracze będą ryzykować swoim zdrowiem, aby wystąpić w reprezentacji. Jednak dla wielu piłkarzy reprezentacja to najwyższa forma uznania i zaszczyt, dlatego są w stanie podjąć takie ryzyko.

Perspektywy na występ w meczu z Łotwą

Jest jeszcze jedna ciekawostka dotycząca Kędziory. Obrońca ma obecnie całkiem spore szanse na występ w meczu z Łotwą. Z powodu kontuzji Pawła Bochniewicza i odesłania do kadry U-21 Patryka Pedego, selekcjoner nie ma zbyt wielu opcji w obronie. Jeśli Probierz chciałby dokonać jakichś zmian w defensywie, to Kędziora byłby jego pierwszym wyborem. Jeśli rzeczywiście pojawi się na boisku, będzie to dla niego 33. występ w drużynie narodowej.

Wojownik na boisku

To naprawdę niesamowite, jak zawodnicy potrafią poświęcić się dla drużyny. Oczywiście, kontuzje to niestety część sportu, ale grać z złamaną nogą wymaga ogromnej siły charakteru i determinacji. Tomasz Kędziora udowodnił, że jest prawdziwym wojownikiem na boisku. Gratulujemy mu nie tylko talentu, ale również niezwykłej odwagi i poświęcenia. Wyjątkowi zawodnicy tworzą wyjątkowe drużyny, a Kędziora jest doskonałym przykładem na to.

Niger - Zambia
Data: 21.11. 20:00
Typ: 1X
Kurs: 2.42
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 13.93%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Czy Tomasz Kędziora jest kontuzjowany?

Tak, Tomasz Kędziora doznał kontuzji nogi.

2. Czy Tomasz Kędziora grał mimo kontuzji?

Tak, Tomasz Kędziora kontynuował grę zarówno w klubie, jak i w reprezentacji pomimo kontuzji.

3. Ile meczów zagrał Tomasz Kędziora z kontuzją?

Tomasz Kędziora zagrał trzy pełne mecze ligowe oraz kilka minut w meczu Ligi Konferencji Europy.

4. Czy inni zawodnicy ryzykują zdrowiem dla reprezentacji?

Tak, wielu zawodników jest gotowych ryzykować swoim zdrowiem, aby grać w reprezentacji.

5. Jakie szanse ma Tomasz Kędziora na występ w meczu z Łotwą?

Tomasz Kędziora ma spore szanse na występ w meczu z Łotwą.

SportBC.com