Powrót do aktualnosci
Data: 2023-11-21 13:26:41

Krytyka nagrody Golden Boy dla Jude Bellinghama

Krótki opis kontrowersji wokół przyznania nagrody Golden Boy dla Jude Bellinghama

piłka nożna / 2023-11-21 13:26:41

Krytyka nagrody Golden Boy dla Jude Bellinghama

Krytyka wyboru Bellinghama

Jednym z takich krytyków jest bułgarski piłkarz Christo Stoiczkow, legenda Barcelony i jeden z najbardziej utytułowanych napastników w historii. Stoiczkow wyraził swoje niezadowolenie z wyboru Bellinghama na najlepszego zawodnika roku, argumentując, że młody Anglik nie osiągnął jeszcze żadnych sukcesów na miarę nagrody, a tym samym nie zasłużył na to wyróżnienie.

Potencjał Bellinghama

Stoiczkow nie negował talentu i potencjału Bellinghama, który uważany jest za jednego z największych młodych talentów na świecie. Wskazywał na jego klasę i umiejętności, porównując go do takich piłkarzy jak Laudrup, Kaka oraz początkowej wersji Pogby. Jednak według Stoiczkowa, aby otrzymać nagrodę Golden Boy, zawodnik powinien mieć na swoim koncie znaczące osiągnięcia, zarówno indywidualne, jak i drużynowe.

Krytyka odbiór transferu Bellinghama do Realu Madryt

Stoiczkow podkreślał, że Bellingham opuścił Borussię Dortmund, by dołączyć do Realu Madryt w letnim okienku transferowym za ogromną sumę 103 milionów euro. Jednak według byłego napastnika, to nie przyniosło jeszcze Realowi Madryt większych korzyści w postaci osiągniętych sukcesów.

Ipswich U21 - Millwall U21
Data: 21.11. 14:00
Typ: Home -0.5
Kurs: 2.33
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 9.50%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Czym jest nagroda Golden Boy?

Nagroda Golden Boy jest prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym najlepszemu młodemu zawodnikowi w Europie. Jest to jedno z najważniejszych wyróżnień w świecie piłki nożnej.

2. Kto otrzymał nagrodę Golden Boy w tym roku?

Nagroda Golden Boy w tym roku została przyznana Jude Bellinghamowi. Jest to młody angielski zawodnik, który spotkał się z kontrowersjami i krytyką niektórych osób.

3. Czy Jude Bellingham zasłużył na nagrodę Golden Boy?

Według niektórych krytyków, w tym Christo Stoiczkowa, Bellingham nie osiągnął jeszcze żadnych sukcesów na miarę tej nagrody. Zdaniem Stoiczkowa, nagroda powinna być przyznawana zawodnikom z znaczącymi osiągnięciami indywidualnymi i drużynowymi.

SportBC.com