Powrót do aktualnosci
Data: 2023-11-21 14:41:43

Cristiano Ronaldo - ikona piłki nożnej

Cristiano Ronaldo - ikona piłki nożnej, znany jako jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na świecie.

Piłka nożna / 2023-11-21 14:41:43

Cristiano Ronaldo - ikona piłki nożnej

Niespełnione marzenie

Cristiano Ronaldo, znany jako jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na świecie, jest obiektem westchnień wielu kibiców i piłkarzy, którzy pragną zdobyć jego koszulkę. Zdarzyło się jednak, że pewien zawodnik reprezentacji Islandii musiał zasmakować smutku, gdy próbował spełnić swoje marzenie.

Może to właśnie wynik imponującego występu Portugalczyków w eliminacjach do Euro 2024 sprawił, że jeden z piłkarzy zauważył Cristiano Ronaldo schodzącego do szatni po meczu. Zespół z Półwyspu Iberyjskiego kompletnie zdominował swoich konkurentów, zapewniając sobie komplet 10 zwycięstw i strzelając aż 36 goli przy jedynie dwóch straconych. Ich ostatnią porażkę ponieśli na poprzednich mistrzostwach świata w Katarze, gdzie ulegli rewelacyjnej drużynie z Maroko.

W niedzielne popołudnie portugalska reprezentacja rozpoczęła mecz z Islandczykami tak, jakby nie miała zamiaru oddać im choćby oddechu. Podopieczni Roberto Martineza dominowali na boisku od samego początku, a ich przewagę potwierdził gol Bruno Fernandesa w 37. minucie. Po zmianie stron wynik spotkania został podwyższony na 2:0 dzięki pewnemu strzałowi Ricardo Horta. Goście nie potrafili skutecznie zagrozić bramce bramkarza Diogo Costy i musieli zgodzić się z dwubramkową porażką.

Koszulka odmarzona

Po ostatnim gwizdku jeden z islandzkich piłkarzy mający wielkie marzenie o zdobyciu koszulki Cristiano Ronaldo podszedł do niego, aby poprosić o swój upragniony trofeum. Niestety dla niego, inny zawodnik z drużyny zabiegł mu przed nogami. Właśnie temu graczowi gwiazdor Al-Nassr zdecydował się przekazać swoją koszulkę. W mediach społecznościowych pojawiło się wideo przedstawiające tę sytuację. Na nagraniu widać, jak 38-letni napastnik rozpina kurtkę, aby pokazać zawodnikowi, że już rozdał wszystkie swoje koszulki.

Ikona piłki nożnej

Cristiano Ronaldo, który zawsze cieszył się wielką popularnością, zdobył też wiele osiągnięć w reprezentacyjnej koszulce Portugalii. W barwach narodowych rozegrał 204 mecze i strzelił 128 goli. Wraz z Portugalią triumfował na mistrzostwach Europy w 2016 roku i w Lidze Narodów w 2019 roku. Jego umiejętności i sukcesy sprawiły, że jest dla wielu piłkarzy wzorem do naśladowania. Dlatego nie dziwi fakt, że wielu z nich pragnie zdobyć jego koszulkę jako symbol inspiracji i podziwu.

Cała sytuacja z meczu pomiędzy Portugalią a Islandią, związana z nieuchwytną koszulką Cristiano Ronaldo, pokazuje, że marzenia mogą nie zawsze się spełniać. Jednak to, że piłkarze tak bardzo pragną zdobyć jego trykot, jest wyrazem uznania i szacunku dla jego talentu i osiągnięć. To coś, co sprawia, że jest ikoną piłki nożnej i symbolem sukcesu.

Khorfakkan - Ajman
Data: 26.11. 13:45
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.43
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 6.79%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Czy Cristiano Ronaldo jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na świecie?

Tak, Cristiano Ronaldo jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na świecie.

2. Co zdarzyło się pewnemu zawodnikowi reprezentacji Islandii w związku z Cristiano Ronaldo?

Pewien zawodnik reprezentacji Islandii próbował zdobyć koszulkę Cristiano Ronaldo, ale nie udało mu się, innemu zawodnikowi z drużyny udało się go wyprzedzić.

3. Ile meczów rozegrał Cristiano Ronaldo w reprezentacji Portugalii?

Cristiano Ronaldo rozegrał 204 mecze w reprezentacji Portugalii.

4. Ile goli strzelił Cristiano Ronaldo w reprezentacji Portugalii?

Cristiano Ronaldo strzelił 128 goli w reprezentacji Portugalii.

SportBC.com